У 2022-2023 навчальному році учні 11 Б класу Максим Забродін склав іспити з математики та історії України на 200 балів, Єгор Сєвєрін - 200 балів іспит з історії України.

/Files/images/ААА222.jpg

У 2020-2021 навчальному році команда ліцеїстів взяла участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 6 базових дисциплін (екології, математики, історії, української мови та літератури, фізики, біології) та виборола 14 призових місць

(Сінченко Єлизавета, учениця 11-Б класу, ІІ – місце з української мова та літератури, (учитель Раїса Волченко);

Шляхта Марія, учениця 10-В класу, – ІІ місце з екології,

Соловйов Олексій, учень 10-В класу, – ІІІ місце з біології, (учитель Ніна Баришнікова);

Гудименко Ксенія, учениця 10-Б класу, – ІІ місце з математики, (учитель Тетяна Сусіденко);

Овчаренко Данило, учень 10-Гкласу,– ІІ місце з історії, (учитель Ганна Яценко);

Чорнойван Аліна , учениця 10-А класу, – ІІІ місце з української мови та літератури, (учитель Людмила Новікова);

Різун Ксенія, учениця 10-Б класу, – ІІ місце з української мови та літератури, (учитель Раїса Волченко),

Попова Єлизавета, учениця 11-Б класу, – ІІ місце з фізики ( учитель Марина Лагута).

Неодноразовими переможцями стали Тімченко Катерина, учениця 11-Б класу, яка посіла І місця з математики й української мови та літератури (учитель Раїса Волченко), ІІ місце з історії (учитель Ганна Яценко),

Ісаєв Валерій, учень 11-Б класу, який посів І місце з історії, (учитель Ганна Яценко) й ІІ місце з біології (учитель Ольга Бегма).

Учень 11-Б класу Білодід Михайло посів І місце в районній олімпіаді з фізики (учитель Марина Лагута) і ІІ місце у олімпіаді з фізики, яка відбулася в Харківському національному університеті імені Н.В.Каразіна.

У конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України ліцеїсти здобули 11 перемог у І етапі та ІІ етапах.

(І місце – Сінченко Єлизавета й Тімченко Катерина (учителі Раїса Волченко і Світлана Дерев’янко);

ІІ місце – Овчаренко Данило учень 10-Г класу, (учитель Дерев’янко Світлана); й Конєва Валерія, учениця 10-А клас, (учитель Раїса Волченко);

ІІІ місце – Слюсарчук Анна, учениця 11-А класу (учитель Ганна Яценко), Винник Кристина й Сіромолот Дар'я учениці 11-А класу, (учитель Людмила Новікова); Матенко Катерина , учениця 10-Б класу, (учитель Тетяна Поляничко), Токар Олександра , учениця 11-Б класу, (учитель Людмила Благовіщенська), Верещака Анастасія, учениця 11-А класу, вихованка гуртка станції юних натуралістів «Основи науково-дослідницької діяльності» ( керівник Олена Сінна).

Чотири учні посіли призові місця у ІІ (районному) етапі XХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: Тімченко Катерина, учениця 11-Б класу – І місце (учитель Раїса Волченко); Гудименко Ксенія, учениця 10-Б класу – ІІ місце; (учитель Раїса Волченко); Чорнойван Аліна, учениця 10-А класу й Третьяков Ярослав, учень 11-А класу вибороли ІІІ місце (учитель Людмила Новікова).

Учениця 11-Б класу Сінченко Єлизавета (учитель Раїса Волченко) виборола ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Наші ліцеїсти стали переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Торуй свій шлях – той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В.Стус), Козачок Михайло, учень 10-А класу (учитель Раїса Волченко) й Стальна Дарина, учениця 11-А класу ( учитель Людмила Новікова); вибороли ІІ місце.

Стальна Дарина стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Я-журналіст!» (учитель Алла Сокольцова).

Протягом навчального року ліцеїсти взяли участь у Міжнародному конкурсі юних інформатиків «Бобер».