27 жовтня 2023 року Україна відзначає День української писемності та мови – у день пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

Сьогодні ми вшановуємо силу та красу українського Слова. Його незламність, милозвучність і сучасність. Мова – це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, без своєї самобутньої культури немає народу. Знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

Традиційно педагогічний та учнівський колектив Балаклійського ліцею долучилися до найбільшого україномовного флешмобу – написання Радіодиктанту "Дороги України", продемонструвавши єдність із усіма, хто шанує українське слово.

Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, – у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.